Heategevusliku jõululaada korraldajad tänavad

jõululaat

8.b klass tänab kõiki, kes esmaspäeval, 18. detsembril heategevuslikku jõululaata külastasid ning oma ostudega SA Võru Kreutzwaldi Kooli Fondi toetasid.

Veel tahame tänada jõululaata abistanud 2.a klassi ja klassijuhatajat Eve Juraskit, 4. väikeklassi ja õpetajaid Silvia Valdmanni ning  Anni Metsa, 4.b klassi ja nende klassijuhatajat Kaie Kikast, 3.b klassi ja nende klassijuhatajat Maiu Vislapuud, õpetajaid Aire Perki ning Ragna Meelistet, sööklat, infojuht Urmas Otti, majandusjuhatajat Argo Mõttust ning majahoidjat Nikolai Vassiljevit.

Õnneloosi peavõidu, massaaži-ja teraapiatoa PUHAS AURA kinkekaardi, sai Mia- Lisete Erik 2.a klassist.

Kogu tulu, 377 EUROT, läheb SA Võru Kreutzwaldi Kooli Fondi.

Kaunist jõuluootust kõigile!

Eelkool
16.01.2018
Ootame oma eelkooli neid lapsi, kes sügisel alustavad kooliteed Võru Kreutzwaldi Koolis. Esimene kogunemine 7. veebr 2018 kell 13.30. Õppepäevad: 7… Loe edasi