Meie käed -100

EV100

Veebruarikuu algusest peale on meie kooli koridoride seinu kaunistanud sini-must-valgete käejälgedega lehed. Oma käejälje said paberile panna kõik õpilased, kooli personal, kui ka meile igapäevaselt head ja maitsvat sööki pakkuvad kokad. Vahva idee autor oli meie kooli huvijuht Kai Laanemaa, kes jällegi tõi mõtte kaasa ühest Soome koolist.

„Meie käed -100” ettevõtmisega salvestasime lipuvärvides käejäljenditesse oma parimad mõtted ning soovid Eestimaale ja meie rahvale.

Pildid käejälgedest
Pildid Eesti Vabariik 100

Ilusat Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva!

Elagu Eest!

Õpilasfirmade laat "Üle piiri turundus"
06.12.2018
1. detsembril toimus Värskas V rahvusvaheline õpilasfirmade laat "Üle piiri turundus". Tegu on konkurss- laadaga. Võru Kreutzwaldi Kooli minifirma… Loe edasi