EV100 kingitus – ETTELUGEMINE

Lugemas

ERÜ maaraamatukogude sektsioon tegi  üleskutse kinkida Eesti Vabariigile sünnipäevaks 100 tundi ettelugemist. Ka meie koolis ühineti selle üleskutsega.

Eesti Vabariigi juubeli eel tutvustas  kooli raamatukogujuhataja Kristel Kons 1. klasside õpilastele ajakirja Täheke ning infojuht Urmas Ott luges ette jutte Tähekesest.

1.b ja 1.c klassi  õpilased külastasid Võru lasteaedu Punamütsike ja Sõleke. Õpilased lugesid 4-6 aastastele lastele lugusid uuemast lastekirjandusest:  “Laste Raamat” (Peeter Sauter), ,,Lepatriinu ja Pingviin”ning “Kass ja kinopilet” (Markus Saksatamm) ,"Jassi pass" ja "Anna  hambad"(Epp Petrone), "Teistmoodi printsessilood" (Piret Raud).

Ettelugemine  oli põnev väikestele kuulajatele kui ka lugejatele.

Õpilasfirmade laat "Üle piiri turundus"
06.12.2018
1. detsembril toimus Värskas V rahvusvaheline õpilasfirmade laat "Üle piiri turundus". Tegu on konkurss- laadaga. Võru Kreutzwaldi Kooli minifirma… Loe edasi
Kooditund