Spordivõistluste tulemused 2016/2017

nr Võistluse nimi Ala/vanuseklass Koht Osaleja nimi Klass Juhendaja
1 Võrumaa koolinoorte teatejooksude MV C vanuseklassi pendelteatejooks I Hanna Annus 7d Kristi Kuus
        Emma Goos   Kristi Kuus
        Marian Major   Anu Maask
        Miia Tillmann 5b Merje Meemann
        Salme Adeele Hollas 7d Kristi Kuus
        Cenor Kõivoste 7a Mario Oha
        Mattias Ilves 7a Mario Oha
        Henri Vink 6b Mario Oha
        Kert Sander Eerik 6b Mario Oha
        Markus Oja 5b Kaidur Kukk
    TC 4X400m teatejooks I Hanna Annus 7d Kristi Kuus
        Miia Tillmann 5b Merje Meemann
        Stella Kivi 5d Merje Meemann
        Kirke Viktoria Plaado 5b Merje Meemann
    PC 4X400m teatejooks II Markus Oja 5b Kaidur Kukk
        Kert Sander Eerik 6b Mario Oha
        Lars Piirmann 5a Kaidur Kukk
        Jürgen Pill 7c Kaidur Kukk
    TB 4X100m teatejooks 9kl. II Sirelin Punt 9b Kristi Kuus
        Gerda Narusk 9b Kristi Kuus
        Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
        Cassandra Piirioja 9c Merje Meemann
    TB 4X100m teatejooks 8.kl III Marie Raudsepp   Anu Maask
        Emma Raudsepp   Anu Maask
        Kelly Filing   Anu Maask
        Ester Liira   Anu Maask
    PB 4X100m teatejooks II Hendrik Mändik 8b Mario Oha
        Rando Uustalu 9v Mario Oha
        Ahmed Nasser Khalil   Kaidur Kukk
        Karl Daniel Park 9b Mario Oha
    TB väike rootsi teatejooks I Sirelin Punt 9b Kristi Kuus
        Gerda Narusk 9b Kristi Kuus
        Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
        Cassandra Piirioja 9c Merje Meemann
    PB väike rootsi teatejooks II Hendrik Mändik   Mario Oha
        Rando Uustalu 9v Mario Oha
        Ahmed Nasser Khalil   Kaidur Kukk
        Karl Daniel Park 9b Mario Oha
2 Võrumaa koolinoorte murdmaajooksu MV TD500m I Stella Kivi 5d Merje Meemann
    TD500m II Kirke Viktoria Plaado 5b Merje Meemann
    PD500m III Gregor Narusk 5b Kaidur Kukk
    PC1000m I Sten Jörgen Leis 6c Mario Oha
    PC1000m III Markus Mäeuibo 5c Kaidur Kukk
    TB1000m I Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
    TB1000m II Gerda Narusk 9b Kristi Kuus
3 Võrumaa Koolinoorte MV jalgpallis 6.-9. kl. tüdrukud I Hanna Rästa 9a Kristi Kuus
        Sandra Uibo 9a Kristi Kuus
        Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
        Inna Männik 9c Merje Meemann
        Roosmarii Räim 7b Kristi Kuus
        Salme Adeele Hollas 7d Kristi Kuus
        Kristina Dellmann 8b Anu Maask
        Laura Kaur 9c Merje Meemann