EV100 kingitus – ETTELUGEMINE

Lugemas

ERÜ maaraamatukogude sektsioon tegi  üleskutse kinkida Eesti Vabariigile sünnipäevaks 100 tundi ettelugemist. Ka meie koolis ühineti selle üleskutsega.

Eesti Vabariigi juubeli eel tutvustas  kooli raamatukogujuhataja Kristel Kons 1. klasside õpilastele ajakirja Täheke ning infojuht Urmas Ott luges ette jutte Tähekesest.

1.b ja 1.c klassi  õpilased külastasid Võru lasteaedu Punamütsike ja Sõleke. Õpilased lugesid 4-6 aastastele lastele lugusid uuemast lastekirjandusest:  “Laste Raamat” (Peeter Sauter), ,,Lepatriinu ja Pingviin”ning “Kass ja kinopilet” (Markus Saksatamm) ,"Jassi pass" ja "Anna  hambad"(Epp Petrone), "Teistmoodi printsessilood" (Piret Raud).

Ettelugemine  oli põnev väikestele kuulajatele kui ka lugejatele.

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi