Noored ettevõtjad jõululaadal

Flip Jack laadal

16. detsembril toimus Võrus jõululaat ja talvetantsupäev. Laadale oli registreerunud 120 kauplejat, nende seas ka Võru Kreutzwaldi Kooli ettevõtlusringi õpilased Rasmus Tähe, Richard Tupp, Sander Punt. 5.b klassi õpilased olid laadal tutvustamas ja müümas mängu Flip Jack. Laat läks ettevõtlikel poistel edukalt, ära müüdi 30 toodet.

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi