NK/KT

Vastlapäeva varahommikul tõusid Pika Hermanni torni lippu heiskama noored Võrumaalt: Jaanika Lang Kodutütarde Võrumaa ringkonnast ning Hanno-Laur Kunnus Noorte Kotkaste Võrumaa malevast

Jaanika elab Kose alevikus, Võrumaal. Hetkel õpib Tartu Kutsehariduskeskuses automaalriks. Kodutütar alates 14.03.2013

Jaanika on kohusetundlik, usaldusväärne ja tegutsemishimuline noor. 2017 aastal on Jaanika panustanud organisatsiooni erinevate ülesannete täitmisel – osalenud laagrites, rännakutel, kohtunikuna võistlustel, tegevusjuhina laagrites, Võrumaa kodutütarde esindajana vabariiklikul võistlusmatkal “ Ernake“ ja kuulunud Võrumaa esindusvõistkonda Rootsi Kuningriigis võistlustel.

Jaanika rahulikkus, kindlameelsus ja oskus erineva vanuseastmega lapsi koostööd tegema panna on imetlusväärne.
Jaanika ei oska öelda „ ei“ – vaid leiab aega ja tahtmist organisatsiooni töös kaasa lüüa otsides ise aktiivselt infot meie tegemiste kohta.
Jaanika deviis on: iga kogemus, mis organisatsioonist saad, on oluline.

Hanno-Laur on Noorte Kotkaste organisatsiooni liige alates 15.03.2012.

Hanno-Laur on Kreutzwaldi rühma üks kõige aktiivsemaid liikmeid. Ta on väga heade teadmiste ja oskustega noor, keda saab teistele liikmetele eeskujuks tuua. Hanno on väga hea ja usaldusväärne abiline, kes on võimalusel alati valmis rühma kaaslasi kui ka rühmapealikku aitama. Organisatsioonis on tema trumpaladeks orienteerumine ja kõik, mis on seotud loodusega. Parim putukakollektsioon on Võrumaal ja ehk ka kogu Eesti noorte seas just Hanno-Lauril. Möödunud aastal valiti Hanno - Laur Võrumaa Aasta Noorkotkaks. Hanno-Lauri on tunnustatud 2016.a. NK Võrumaa maleva tänukirjaga ja 2015.a. noorhauka hoolsuspaelaga.

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi