Võru Kreutzwaldi Kooli õpilased külastasid Pihkva Humanitaarlütseumi

Pihkva

Võru Kreutzwaldi Kooli 6.b, 8.b ja 9.b õpilased külastasid 6. märtsil Pihkva Humanitaarlütseumi. Meie õpilastele tutvustati sõpruskooli, külastati Pihkva Kremlit, näidati suurel künkal asuvat uhket Aleksandr Nevski mälestussammast. Vene keelt said õpilased praktiseerida nii koolis sealsete õpilastega suheldes kui ka kaubanduskeskuses sisseoste tehes. Omaette elamuse said õpilased kahe piiri ületamisel.

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi