Võru Kreutzwaldi Kooli õpilased külastasid Pihkva Humanitaarlütseumi

Pihkva

Võru Kreutzwaldi Kooli 6.b, 8.b ja 9.b õpilased külastasid 6. märtsil Pihkva Humanitaarlütseumi. Meie õpilastele tutvustati sõpruskooli, külastati Pihkva Kremlit, näidati suurel künkal asuvat uhket Aleksandr Nevski mälestussammast. Vene keelt said õpilased praktiseerida nii koolis sealsete õpilastega suheldes kui ka kaubanduskeskuses sisseoste tehes. Omaette elamuse said õpilased kahe piiri ületamisel.

1. klasside nimekirjad
22.06.2018
  1. a klass Riina Antson       1. Erik Eliis 2.  Ilves Robin 3. Ivan Sofi Ivanka 4. Jürgenson Silver… Loe edasi
9. klasside lõpuaktus