Almanahh “Lennuk”

Almanahh "Lennuk"

Digialmanahh on loetav siit: LENNUK

28.09.2021 esitleti Võru Kreutzwaldi Kooli aulas esimest kooli almanahhi „Lennuk“.

Nii nagu Kalevipojas sai rännuteele minev laev nimeks Lennuk, kannab sama nime ka kooli almanahh. „Lennuk“ koondab valitud kirjutisi ja joonistusi Võru Kreutzwaldi Kooli õpilastelt. Almanahhi kaante vahele on kogutud kooli esimese kuue tegutsemisaasta looming.

Võru Kreutzwaldi Kooli almanahhi on võimalik osta hinnaga 19.90 eur. Almanahhi on võimalik kätte saada nii kooli kantseleist kui ka tellida endale sobivasse pakiautomaati.

Kui soovid osta almanahhi, siis:

1.  Esita tellimus kool@vkrk.edu.ee;

2. Tellimusesse pane kirja oma nimi ja kas tuled pakile järele ise või soovid kätte saada pakiautomaadist;

3.  Kui soovid pakki kätte saada pakiautomaadist, siis pane kirja ka oma telefoninumber ning millisest pakiautomaadist soovid pakki kätte saada: nt Omniva Võru Maxima XX;

4.   Maksta on võimalik almanahhi eest sularahas või ülekandega.
Kui otsustad maksta ülekandega, siis: raha saaja on SA Võru Kreutzwaldi Kooli Fond, SEB Pank EE541010402018150006, summa 19.90. Selgitusse: almanahh “Lennuk”.
Kindlasti pane maksekorraldus manusega tellimusele kaasa!

6.  Paki tellimisel pakiautomaati tuleb saatmise eest tasuda paki kättesaamisel.

Omniva – 2.95 eur

Smartpost – 2.59 eur

7. Kes maksab sularahas ja tuleb kooli almanahhile järgi, siis palun enne järgitulemist helistada kooli kantselei telefonil 7828100