Konsultatsioon ja järelvastamine

Nimi Konsultatsioon Järelvastamine
Eva Aader iga päev kokkuleppel iga päev kokkuleppel
Tiia Allas esmaspäeval kl 14.00-15.00 kokkuleppel Kolmapäeval pärast 6. tundi kokkuleppel
Riina Antson neljapäeval 6. tund kokkuleppel neljapäeval 6. tund kokkuleppel
Erja Arop esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Sander Breidaks pikal vahetunnil neljapäeval 7. tund
Maarika Eit esmaspäevast kolmapäevani kokkuleppel esmaspäevast kolmapäevani kokkuleppel
Aivar Halapuu neljapäeval pärast 6. tundi kokkuleppel reedel pärast 6. tundi kokkuleppel
Sirje Hüvato teisipäeval ja kolmapäeval kokkuleppel teisipäeval ja kolmapäeval kokkuleppel
Pille Ilisson esmaspäeval, teisipäeval, neljapäeval kokkuleppel esmaspäeval, teisipäeval, neljapäeval kokkuleppel
Kaire Jakobson esmaspäeval 8. tund kokkuleppel esmaspäeval 8. tund kokkuleppel
Eve Jurask Kolmapäevast reedeni peale 5. tundi kokkuleppel Kolmapäevast reedeni peale 5. tundi kokkuleppel
Hille Juss esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Kersti Kaljuvee esmaspäeval, teisipäeval, neljapäeval pärast 6. tundi esmaspäeval, teisipäeval, neljapäeval pärast 6. tundi
Valdo Kalling teisipäevast neljapäevani kokkuleppel teisipäevast neljapäevani kokkuleppel
Inge Kärbla kokkuleppel kokkuleppel
Ene Kattai kokkuleppel esmaspäeval pärast 7. tundi ja kolmapäeval pärast 6. tundi
Marika Kaur iga päev kokkuleppel iga päev kokkuleppel
Jelena Kesselmann kolmapäeval kl 14.00-15.00 kokkuleppel kolmapäeval kl 14.00-15.00 kokkuleppel
Marian Kikas esmaspäevast kolmapäevani 14.00-15.00 kokkuleppel esmaspäevast kolmapäevani 14.00-15.00 kokkuleppel
Kaie Kikkas teisipäeval 5.tund või kokkuleppel teisipäeval 5.tund või kokkuleppel
Valve Konksi iga päev kokkuleppel iga päev kokkuleppel
Merle Kons Esmaspäeval 6. tund kokkuleppel Esmaspäeval 6. tund kokkuleppel
Kaidur Kukk esmaspäevast reedeni kokkuleppel esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Kersti Kukk esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Merit Kund esmaspäeval kl 14.00-15.00 kokkuleppel esmaspäeval kl 14.00-15.00 kokkuleppel
Sirje Künnapuu esmaspäeval 14.00-15.00 kokkuleppel esmaspäeval 14.00-15.00 kokkuleppel
Kaja Kunz teisipäevast neljapäevani kokkuleppel kolmapäeval kokkuleppel
Kristi Kuus esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Hele Laht teisipäeval kl 13.00-13.45 teisipäeval kl 13.00-13.45
Aigi Laine 6. klass reedel 7. tund, 3. klass neljapäeval 6. tund 6. klass reedel 7. tund, 3. klass neljapäeval 6. tund
Raili Leesalu neljapäeval kl 14.00-15.00 kokkuleppel neljapäeval kl 14.00-15.00 kokkuleppel
Ene Liivamägi esmaspäevast reedeni kokkuleppel esmaspäevast reedeni kokkuleppel
Helena Linnamäe kokkuleppel kokkuleppel
Anu Maask esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Ragna Meeliste iga koolipäev kokkuleppel iga koolipäev kokkuleppel
Merje Meemann esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Maia Mikk kokkuleppel neljapäeval kokkuleppel
Ene Moppel neljapäeval 6. tund kokkuleppel
Mario Oha kokkuleppel kokkuleppel
Veera Olesk kokkuleppel kokkuleppel
Liis Orro neljapäeval pikal vahetunnil ja/või kl 14.00-15.00 kokkuleppel neljapäeval pikal vahetunnil ja/või kl 14.00-15.00 kokkuleppel
Kadri Paulus igal koolipäeval (vajalik on eelnev kokkulepe) igal koolipäeval (vajalik on eelnev kokkulepe)
Aire Perk esmaspäeviti 8.tund või kokkuleppel esmaspäeviti 8.tund või kokkuleppel
Külli Pihl neljapäeval 7. tund neljapäeval 7. tund
Marika Pihus teisipäeval ja neljapäeval peale 5. tundi teisipäeval ja neljapäeval peale 5. tundi
Blanca Punt teisipäeval pärast 6. tundi (registreerimisel õpetaja juures), muul ajal kokkuleppel teisipäeval pärast 6. tundi (registreerimisel õpetaja juures), muul ajal kokkuleppel
Marju Purge esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel (pärast 6. tundi või hiljem) esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel (pärast 6. tundi või hiljem)
Tiia Raag esmaspäeval pärast 6.-7. tundi kokkuleppel esmaspäeval ja teistel päevadel kokkuleppel pärast 6. tundi
Jane Reiljan kokkuleppel kokkuleppel
Reelika Reiljan esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Ülle Rumvolt kokkuleppel kokkuleppel
Katre Rünk esmaspäeval kl 14.00-15.00, neljapäeval kl 14.00-15.00 kokkuleppel esmaspäeval kl 14.00-15.00, neljapäeval kl 14.00-15.00 kokkuleppel
Helle Ruusmaa reedel peale 6. tundi kokkuleppel kolmapäeval peale 6. tundi
Pilvi Saarma esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Marju Sarapuu esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Janeli Sikaste esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani kokkuleppel
Leili Sõmer esmaspäeval 6. ja 8. tund, reedel 7. tund kokkuleppel esmaspäeval 6. ja 8. tund, reedel 7. tund kokkuleppel
Reet Suss teisipäeval ja neljapäeval kokkuleppel kokkuleppel
Ülle Tamm teisipäeval kl 14.00-15.00 kokkuleppel iga päev suured vahetunnid kokkuleppel
Eha Tammo neljapäeval 7. tund neljapäeval 7. tund
Evi Tarro Loovtöö kirjutamine, vormistamine esmaspäeval 14.00-16.00 Loovtöö kirjutamine, vormistamine esmaspäeval 14.00-16.00
Liia Toomas neljapäeval 6. tund kokkuleppel kokkuleppel
Ere Tumm esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kokkuleppel esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kokkuleppel
Triinu Uibo teisipäev ja neljapäeval 6. tund või kokkuleppel teisipäev ja neljapäeval 6. tund või kokkuleppel
Silvia Valdmann neljapäeval kl 13.00-13.45 kokkuleppel neljapäeval kl 13.00-13.45 kokkuleppel
Maiu Vislapuu kokkuleppel kokkuleppel
Svetlana Yavnashan esmaspäevast reedeni kokkuleppel esmaspäevast reedeni kokkuleppel