Toitlustamine

Alates 01. september 2015 toitlustab Võru Kreutzwaldi Koolis P. Dussmann Eesti OÜ.

Kooli toit valmistatakse kooli sööklas. Pakume iseteenindusletist tervislikku ja maitsvat toitu. Õpilased komplekteerivad koolilõuna ise vastavalt oma soovile ja maitsele. Koolipuuvilja ja koolipiima pakume 1.-9. klassi õpilastele iga päev. Õpilastele on koolilõuna tasuta.

Pikapäeva toitlustamine algab 07.09.2020. Toidupäeva maksumus on 1.10 € päevas.

Pikapäevarühm sööb alates 13.30

P. Dussmann Eesti OÜ esitab vanemale arve hiljemalt 10. kuupäevaks, eelmise kuu söömiste kohta.

Kui vanem pole teatanud, et laps puudub, siis läheb laps automaatselt sööjana kirja ja see kajastub ka arvel.

Õpilase söögilt maha võtmisest võib teavitada meili teel voru@dussmann.ee või telefoni teel hiljemalt mitte söömise päeva kella 09.00-ks.

Hommikuti pakub söökla ka hommikuputru moosi või võiga. Portsjoni hind 0,55 eurot.

Võru Kreutzwaldi Kooli söökla peakokk/juht Aive Hillak

Küsimuste korral palun kirjutage voru@dussmann.ee või helistage tel  5688 0973