Konsultatsioon ja järelvastamine

Nimi Konsultatsioon Järelvastamine
Eva Aader kokkuleppel (v.a esmaspäev) kokkuleppel iga päev (v.a esmaspäev )
Riina Antson teisipäev pärast viiendat tundi teisipäev pärast viiendat tundi
Erja Arop esmaspäeval pärast 5. tundi kokkuleppel iga päev
Sander Breidaks kokkuleppel teisipäeval kell 14:30
Aivar Halapuu teisipäeval ja kolmapäeval 7. tund kokkuleppel neljapäev 6. ja 7. tund kokkuleppel
Sirje Hüvato kokkuleppel kokkuleppel teisipäeval või esmaspäeval 6.-7. tunni ajal
Kaire Jakobson esmaspäeval 8. tund kokkuleppel esmaspäeval 8. tund kokkuleppel
Eve Jurask esmaspäevast neljapäevani 6.-7. tund või kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani 6.-7. tund või kokkuleppel
Hille Juss neljapäeval kl 14.00 kokkuleppel neljapäeval kl 14.00 kokkuleppel
Kersti Kaljuvee esmaspäeval, teisipäeval, neljapäeval pärast 6. tundi esmaspäeval, teisipäeval, neljapäeval pärast 6. tundi
Valdo Kalling kolmapäeval 8. tund kokkuleppel kolmapäeval 8. tund kokkuleppel
Inge Kärbla kokkuleppel kokkuleppel
Ene Kattai kolmapäeval 6. tund või kokkuleppel reedel 6.tund
Jelena Kesselmann kokkuleppel neljapäeval 14:00 kokkuleppel
Kaie Kikkas teisipäeval 5.tund või kokkuleppel teisipäeval 5.tund või kokkuleppel
Valve Konksi teisipäeval 6. tund kokkuleppel kokkuleppel
Merle Kons reedel 7. tund kokkuleppel reedel 7. tund kokkuleppel
Kersti Kukk kokkuleppel teisipäeval 7. tund kokkuleppel
Kaidur Kukk kokkuleppel kokkuleppel
Merit Kund kokkuleppel kokkuleppel
Sirje Künnapuu kolmapäeval 7. tund kokkuleppel kolmapäeval 7. tund kokkuleppel
Kaja Kunz teisipäev 8. tund kokkuleppel teisipäeval 8. tund kokkuleppel
Kristi Kuus kokkuleppel kokkuleppel
Hele Laht teisipäeval 5. ja 6. tund teisipäeval 5. ja 6. tund
Aigi Laine teisipäeval 6.-7. tund kokkuleppel neljapäeval 6.-7. tund kokkuleppel
Raili Leesalu kolmapäeval 7.-8. tund kokkuleppel kolmapäeval 7.-8. tund kokkuleppel
Ene Liivamägi kokkuleppel kokkuleppel
Helena Linnamäe kokkuleppel kokkuleppel
Anu Maask kokkuleppel kokkuleppel
Ragna Meeliste iga koolipäeva hommikul 7.30 enne tunde algust kokkuleppel
Merje Meemann kokkuleppel kokkuleppel
Maia Mikk kokkuleppel neljapäeval kokkuleppel
Ene Moppel kokkulepe neljapäeval 7. tund
Mario Oha kokkuleppel kokkuleppel
Veera Olesk kokkuleppel kokkuleppel
Liis Orro kokkuleppel esmaspäev või neljapäeval peale 6.tundi kokkuleppel
Kadri Paulus igal koolipäeval (vajalik on eelnev kokkulepe) igal koolipäeval (vajalik on eelnev kokkulepe)
Aire Perk esmaspäeviti 8.tund või kokkuleppel esmaspäeviti 8.tund või kokkuleppel
Marika Pihus teisipäeval ja neljapäeval peale 5. tundi teisipäeval ja neljapäeval peale 5. tundi
Blanca Punt teisipäeval pärast 6. tundi (registreerimisel õpetaja juures), muul ajal kokkuleppel teisipäeval pärast 6. tundi (registreerimisel õpetaja juures), muul ajal kokkuleppel
Marju Purge teisipäeval pärast 6. tundi iga päev pärast 6. tundi kokkuleppel
Tiia Raag teisipäeval pärast 6. tundi iga päev kokkuleppel
Reelika Reiljan neljapäeval 7.-8. tund kokkuleppel neljapäeval 7.-8. tund kokkuleppel
Jane Reiljan kokkuleppel kokkuleppel
Katre Rünk teisipäeval ja reedel õpilastega kokkuleppel teisipäeval ja reedel õpilastega kokkuleppel
Helle Ruusmaa kokkuleppel kokkuleppel
Pilvi Saarma neljapäeval 5.-6. tund reedel 6. tund
Marju Sarapuu kolmapäeval 5. tund kolmapäeval kokkuleppel
Leili Sõmer kokkuleppel teisipäeval 7.-8. tund kokkuleppel
Reet Suss neljapäeval 5.tund kokkuleppel
Ülle Tamm teisipäeval 7. ja 8. tunni ajal kokkuleppel teisipäeval 7. ja 8. tunni ajal kokkuleppel
Eha Tammo reedel 6. tund reedel 6. tund
Evi Tarro Loovtöö kirjutamine, vormistamine esmaspäeval 14.00-16.00 Loovtöö kirjutamine, vormistamine esmaspäeval 14.00-16.00
Liia Toomas kokkuleppel kokkuleppel
Ere Tumm kokkuleppel kokkuleppel
Triinu Uibo teisipäev 6. tund või kokkuleppel kokkuleppel
Piret Valdmaa teisipäeval 6. tund kokkuleppel
Silvia Valdmann kokkuleppel kokkuleppel
Maiu Vislapuu kokkuleppel kokkuleppel
Svetlana Yavnashan teisipäevast reedeni peale 6. tundi kokkuleppel