Töötajad

Juhtkond

Nimi Amet E-post Telefon
Taavi Karu direktor taavi.karu@vkrk.edu.ee +372 5516166
Kai Laanemaa huvijuht kai.laanemaa@vkrk.edu.ee +372 782 8107
Argo Mõttus majandusjuhataja majandus@vkrk.edu.ee +372 5197 0079
Evi Tarro haridustehnoloog evi.tarro@vkrk.edu.ee
Ere Tumm õppejuht, inglise keele õpetaja ere.tumm@vkrk.edu.ee +372 782 8103
Maiu Vislapuu õppejuht, inglise keele õpetaja maiu.vislapuu@vkrk.edu.ee

Tugispetsialistid

Nimi Amet E-post Telefon
Heli Hillep koolipsühholoog heli.hillep@vkrk.edu.ee +372 782 8101
Liivia Horn logopeed, eesti keele ja kirjanduse õpetaja liivia.horn@vkrk.edu.ee
Sigrid Kivilo HEV-koordinaator sigrid.kivilo@vkrk.edu.ee +372 5140467
Helena Linnamäe logopeed, eesti keele ja kirjanduse õpetaja helena.linnamae@vkrk.edu.ee
Maire Piiroja logopeed maire.piiroja@vkrk.edu.ee
Liia Toomas eripedagoog, logopeed liia.toomas@vkrk.edu.ee
Janyka Vellak sotsiaalpedagoog janyka.vellak@vkrk.edu.ee +372 7828108
Angela Viks sotsiaalpedagoog angela.viks@vkrk.edu.ee +372 7828109

Õpetajad
Nimi Amet E-post
Eva Aader saksa ja inglise keele õpetaja, 8.c klassi juhataja eva.aader@vkrk.edu.ee
Tiia Allas inglise keele õpetaja tiia.allas@vkrk.edu.ee
Riina Antson klassiõpetaja, inimeseõpetuse õpetaja, 1.b klassi juhataja riina.antson@vkrk.edu.ee
Erja Arop muusikaõpetaja erja.arop@vkrk.edu.ee
Helen Atspool käsitöö ja kodunduse õpetaja helen.atspool@vkrk.edu.ee
Sander Breidaks töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja, 6.d klassi juhataja sander.breidaks@vkrk.edu.ee
Yuliia Demchenko vene ja inglise keele õpetaja yuliia.demchenko@vkrk.edu.ee
Maarika Eit inglise keele õpetaja, 6.c klassi juhataja maarika.eit@vkrk.edu.ee
Aivar Halapuu matemaatikaõpetaja, 5.b klassi juhataja aivar.halapuu@vkrk.edu.ee
Kaire Jakobson keemiaõpetaja, inimeseõpetuse õpetaja ja 9.c klassi juhataja kaire.jakobson@vkrk.edu.ee
Eve Jurask klassiõpetaja, 3.b klassi juhataja eve.jurask@vkrk.edu.ee
Hille Juss inglise keele õpetaja, keelekeskuse juhataja hille.juss@vkrk.edu.ee
Valdo Kalling füüsikaõpetaja valdo.kalling@vkrk.edu.ee
Inge Kärbla matemaatikaõpetaja inge.karbla@vkrk.edu.ee
Ene Kattai eesti keele ja kirjanduse õpetaja ene.kattai@vkrk.edu.ee
Marika Kaur klassiõpetaja, 2.c klassi juhataja marika.kaur@vkrk.edu.ee
Marian Kikas 6.b ja 6.v klassi juhataja, matemaatikaõpetaja marian.kikas@vkrk.edu.ee
Kaie Kikkas klassiõpetaja, 1.d klassi juhataja, inimeseõpetus kaie.kikkas@vkrk.edu.ee
Valve Konksi klassiõpetaja, 2.a klassi juhataja valve.konksi@vkrk.edu.ee
Urve Konksi keraamikaõpetaja urve.konksi@vkrk.edu.ee
Merle Kons muusikaõpetaja merle.kons@vkrk.edu.ee
Galina Koppel eesti keele ja matemaatikaõpetaja galina.koppel@vkrk.edu.ee
Marju Kõva klassiõpetaja, 2.b klassi juhataja, saksa keele õpetaja marju.kova@vkrk.edu.ee
Kersti Kukk inglise ja vene keele õpetaja kersti.kukk@vkrk.edu.ee
Kaidur Kukk kehalise kasvatuse õpetaja kaidur.kukk@vkrk.edu.ee
Merit Kund bioloogiaõpetaja, 9.b klassi juhataja merit.kund@vkrk.edu.ee
Sirje Künnapuu eesti keele ja kirjanduse õpetaja, 7.v klassi juhataja sirje.kynnapuu@vkrk.edu.ee
Kaja Kunz vene keele õpetaja, 9.a klassi juhataja kaja.kunz@vkrk.edu.ee
Kristi Kuus kehalise kasvatuse õpetaja, 8.b klassi juhataja kristi.kuus@vkrk.edu.ee
Timo Kuus kehaline kasvatus timo.kuus@vkrk.edu.ee
Ivi Laatsit pikapäevarühma õpetaja ivi.laatsit@vkrk.edu.ee
Hele Laht klassiõpetaja, 4.d klassi juhataja, inimeseõpetuse õpetaja hele.laht@vkrk.edu.ee
Aigi Laine klassiõpetaja, 4.b klassi juhataja aigi.laine@vkrk.edu.ee
Raili Leesalu eesti keele ja kirjanduse õpetaja, 5.a klassi juhataja raili.leesalu@vkrk.edu.ee
Anu Maask kehalise kasvatuse õpetaja anu.maask@vkrk.edu.ee
Merje Meemann kehalise kasvatuse õpetaja merje.meemann@vkrk.edu.ee
Maia Mikk klassiõpetaja, 3.c klassi juhataja, inglise keele õpetaja maia.mikk@vkrk.edu.ee
Ene Moppel klassiõpetaja, informaatikaõpetaja, 3.d klassi juhataja ene.moppel@vkrk.edu.ee
Mario Oha kehalise kasvatuse õpetaja mario.oha@vkrk.edu.ee
Veera Olesk eesti ja vene keele õpetaja veera.olesk@vkrk.edu.ee
Liis Orro keemiaõpetaja, loodusõpetuse õpetaja 7.a klassi juhataja liis.orro@vkrk.edu.ee
Kadri Paulus geograafiaõpetaja, 5.c klassi juhataja kadri.paulus@vkrk.edu.ee
Aire Perk kunstiõpetaja aire.perk@vkrk.edu.ee
Marika Pihus matemaatikaõpetaja, 5.d klassi juhataja marika.pihus@vkrk.edu.ee
Blanca Punt matemaatikaõpetaja, 7.b klassi juhataja blanca.punt@vkrk.edu.ee
Marju Purge inglise keele õpetaja marju.purge@vkrk.edu.ee
Tiia Raag inglise keele õpetaja tiia.raag@vkrk.edu.ee
Jane Reiljan muusikaõpetaja, 6.a klassi juhataja jane.reiljan@vkrk.edu.ee
Reelika Reiljan ajalooõpetaja, 7.d klassi juhataja reelika.reiljan@vkrk.edu.ee
Ülle Rumvolt klassiõpetaja, 3.a klassi juhataja ylle.rumvolt@vkrk.edu.ee
Katre Rünk ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja, 8.a klassi juhataja katre.runk@vkrk.edu.ee
Helle Ruusmaa ajalooõpetaja helle.ruusmaa@vkrk.edu.ee
Pilvi Saarma klassiõpetaja, 4.a klassi juhataja pilvi.saarma@vkrk.edu.ee
Marju Sarapuu klassiõpetaja, 2.e klassi juhataja marju.sarapuu@vkrk.edu.ee
Janeli Sikaste tantsuõpetaja janeli.sikaste@vkrk.edu.ee
Leili Sõmer matemaatikaõpetaja leili.somer@vkrk.edu.ee
Reet Suss klassiõpetaja, inglise keele õpetaja, 1.d klassi juhataja reet.suss@vkrk.edu.ee
Ülle Tamm eesti keele ja kirjanduse õpetaja, 7.c klassi juhataja ulle.tamm@vkrk.edu.ee
Eha Tammo eesti keele ja kirjanduse õpetaja eha.tammo@vkrk.edu.ee
Enely Tasso klassiõpetaja enely.tasso@vkrk.edu.ee
Triinu Uibo klassiõpetaja, KiVa õpetaja, 2.d klassi juhataja triinu.uibo@vkrk.edu.ee
Eliko Vahtra klassiõpetaja, 4.c klassi juhataja eliko.vahtra@vkrk.edu.ee
Silvia Valdmann klassiõpetaja, 1.a klassi juhataja silvia.valdmann@vkrk.edu.ee
Regina Vildo käsitöö ja kodunduse õpetaja regina.vildo@vkrk.edu.ee
Svetlana Yavnashan inglise keele õpetaja svetlana.yavnashan@vkrk.edu.ee
Teised töötajad
Nimi Amet E-post
Inga Bitter juhiabi kool@vkrk.edu.ee
Raul Jaanimets IT-spetsialist raul.jaanimets@vkrk.edu.ee
Anne Kaas koristaja anne.kaas@vkrk.edu.ee
Helin Kari tugiisik helin.kari@vkrk.edu.ee
Kristel Kons raamatukogujuhataja kristel.kons@vkrk.edu.ee
Irina Kulaga koristaja irina.kulaga@vkrk.edu.ee
Vilvia Lillipuu koristaja vilvia.lillipuu@vkrk.edu.ee
Anneli Merisalu koristaja anelli.merisalu@vkrk.edu.ee
Urmas Ott infojuht info@vkrk.edu.ee
Suivi Paemurd koristaja suivi.paemurd@vkrk.edu.ee
Maile Peeterson koristaja maile.peeterson@vkrk.edu.ee
Merili Põder tugiisik merili.poder@vkrk.edu.ee
Sirje Taaler tugiisik sirje.taaler@vkrk.edu.ee
Marina Vantsiva koristaja marina.vantsiva@vkrk.edu.ee
Laine Zukker koristaja laine.zukker@vkrk.edu.ee