Anna oma hääle Kreutzwaldi kooli mänguväljaku arendamise poolt

Mängukas

Hea Kreutzwaldi kooli sõber,

Käimas on Võru linna kaasava eelarve ideede hääletus.

Kutsun kõiki andma oma hääle Kreutzwaldi kooli mänguväljaku arendamise poolt

et pakkuda lastele paremaid tingimusi õues tegutsemiseks.

Kaasava eelarve raames selgitatakse välja algatus, mis saab linnalt kuni 20 tuhat eurot idee elluviimiseks. Hääletada saavad kõik vähemalt 16-aastased Võru linna elanikud.

Kreutzwaldi kooli tänane mänguväljak valmis vähem kui kaks aastat tagasi.

See on leidnud aktiivset kasutamist koolilaste poolt vahetundides ja peale koolipäeva lõppu. Samuti on aktiivsed mänguväljaku kasutajad Punamütsikese lasteaia lapsed, jalgpalliväljakul sportijad ja ümbruskonna pered.

Mingis mõttes on hea meel tõdeda, et praegune väljak on oma võimalustega jäänud kitsaks. Kõige rohkem olen ma korraga väljakult kokku lugenud ca 100 last. See on väga suur number, koolis on aga õpilasi üle 600 ja lasteaias lapsi üle 200. Seega, tule meile appi, et saaksime mänguväljakut suuremaks ehitada ja võimalusi juurde luua.

Kaasava eelarve raames on plaan mänguväljakule juurde ehitada kiikesid ja luua uusi turnimisvõimalusi. Ikka selleks, et korraga mahuks lustima rohkem lapsi.

Hääletamiseks tuleb minna Võru linna kodulehele www.voru.ee, sealt leiab edasised juhised oma hääle andmiseks.

Meie igaühe väike panus viib käegakatsutava tulemuse ja rõõmsamate lasteni.

Suur aitäh Teile juba ette.

Taavi Karu

koolijuht

Võru Kreutzwaldi Kool

VIDEOPÖÖRDUMINE

Ega mets tühi ei ole
12.10.2021
Lasteraamatukogus korraldatud 26. ettelugemispäeval "Ega mets tühi ei ole" osalesid ka meie kooli tublid lugejad. Mirjam Kangru saavutas III koha.
Võru linna aasta õpetaja 2021
07.10.2021
Meie geograafiaõpetaja Kadri Paulus pälvis Võru linna aasta õpetaja 2021 tunnustuse! Palju õnne
Võrumaa Arenduskeskus tunnustas maakonna haridustöötajaid