„Mino Võromaa“ 34. võistlus

Võrumaa

„Mino Võromaa“ 34. võistlusel osalesid edukalt meie kooli õpilased Lisanna Henning luuletusega „Tervüseretsept“. Lisanna jäi jagama II-IV kohta 4.-6. klasside arvestuses. Eripreemia pälvisid Tanel Reiljan tööga „Kiri oppajalõ“ ja Ralf Veri tõsielust võetud jutukesega „Kõik om hää, mis häste lõpõs“.

Aitäh vanematele ja vanavanematele, kes aitasid kaasa tööde valmimisele ja panustasid sellega paikkondliku keeleruumi alalhoidu.

„Mino Võromaa“ 34. võistlusele oodati igasuguseid kirjatöid: jutte, luuletusi, naljajutte, näitemänge, kahekõnesid, mõtisklusi, laule jne. Tänavu said lapsed valida viie teema hulgast:

1. Vanasõna ütles, et …..
  2. Kuis ma hinnäst topi vasta kaidsa
  3. Kõgõ parõmb kingitus
  4. Egäl tsirgul uma laul
  5. Krokotill tekk pallon alla

Ega mets tühi ei ole
12.10.2021
Lasteraamatukogus korraldatud 26. ettelugemispäeval "Ega mets tühi ei ole" osalesid ka meie kooli tublid lugejad. Mirjam Kangru saavutas III koha.
Võru linna aasta õpetaja 2021
07.10.2021
Meie geograafiaõpetaja Kadri Paulus pälvis Võru linna aasta õpetaja 2021 tunnustuse! Palju õnne
Võrumaa Arenduskeskus tunnustas maakonna haridustöötajaid