PPA Lõuna prefektuur tänas kahte meie kooli poissi elupäästmise eest

Päästjad

9. novembri hommikul tänas PPA Lõuna prefektuur kahte meie kooli poissi elupäästmise eest.

26. augusti õhtul sportis Lõuna prefektuuri politseinik Võrus Koreli pargis, kui teda tabas ootamatu terviserike. Teadvusetult maha kukkunud mehele tulid kohe appi kaks Võru Kreutzwaldi Kooli õpilast Danel Udras ja Erki-Sten Kärg, kes helistasid hädaabinumbril. Neile omakorda tuli appi naine, kes asus abivajajat elustama. Tänu kiirele ja teadlikule tegutsemisele suudeti politseiniku elu päästa. Eile said kõik juhtumis osalenud taas kokku tänukirjade üleandmisel. Oleme uhked oma tublide õpilaste üle!

Rahvusvahelise koostööprojekti MELISSA tegevused 2020/21 õppeaastal
08.06.2021
7. oktoobrist 2019 kuni 6. oktoobrini 2021 osaleb Võru Kreutzwaldi Kool Erasmus+ rahvusvahelise strateegilise koostöö raamistiku MELISSA projektis.… Loe edasi
"Meie väike raamatukogu"