Putukahotell

PH

Pane nüüd õpik või kalendermärkmik korraks käest, leia mugav istumisasend ja sulge silmad. Tehtud? Nii.

Nüüd kujuta ette, milline võiks välja näha unelmate puhkus romantilises ökohotellis... Päike, soe tuulehoog, aeg-ajalt katuseaknale sabistav vihmahoog. Kõrvalkambrites rõõmsalt ringi sebivad eksklusiivsed naabrid. Õhtuhämaruses saadakse kokku, käib pidu ja pillerkaar. No mida Sa, armas hing, veel tahta oskad?!

Vahest seda, et just Sina vöid olla lahke võõrustaja või lausa hotelliomanik? Kui uhke on siis sõpradele helistada ja teatada, et: "Chrysoperla carnea puhastas eile kaks tundi oma pitsilisi tiibasid!" Või:" Coccinella septempunctata lapsed ei kuulanud eile jälle sõna ja ei tahtnud üldse magama jääda!"

Selleks kutsumegi teid kaasa lööma suures putukahotelli rajamise väljakutses! Sul on alates tänasest osalemiseks aega kaks nädalat. Ehita hotell üksi või koos perega. Valmis hotellidest ootame fotosid, mida palume postitada huvijuhi meiliaadressile kai.laanemaa@vkrk.edu.ee hiljemalt 10. mail.

Fotole lisa oma nimi, klassi number, kes olid abilised ja kuhu hotell rajati. Teie loal avaldame fotod kooli FB lehel ja hiljem ka kooli kodulehel.

Soovi korral saad liituda ka üle-eestilise Teeme Ära talgupäevaga, mis kutsub putukahotelle rajama 1. mail.

Täpsema info talgupäevaga liitumise kohta ning väga hea õpetuse putukahotelli ehitamiseks leiad aadressilt: https://teemeara.ee/tahe.../igauhe-looduskaitse/putukahotell

Suur vaktsineerimispäev
29.07.2021
Võrumaa koolinoorte (12-17. a) vaktsineerituse tase (~14%) on üks madalamaid kogu Eestis. Selleks, et ka Võrumaa koolinoored saaksid õppeaastat… Loe edasi