Rahaolümpiaadi võitis Marta Joonas

Raha

Eesti rahaoskuste 2021. a olümpiaadi võitis Võru Kreutzwaldi Kooli 8. klassi õpilane Marta Joonas. Võitja tegi algusest peale suuri panuseid Aafrikale, kasvatades osavate ostude ja müükidega oma eduseisu konkurentidele püüdmatuks.

Sel aastal saavutati erakodselt häid tulemusi majandustehingutega, seda tänu tugevale börsibuumile. Järgmine rahaoskuste olümpiaad algab 1. novembril 2021.

Ega mets tühi ei ole
12.10.2021
Lasteraamatukogus korraldatud 26. ettelugemispäeval "Ega mets tühi ei ole" osalesid ka meie kooli tublid lugejad. Mirjam Kangru saavutas III koha.
Võru linna aasta õpetaja 2021
07.10.2021
Meie geograafiaõpetaja Kadri Paulus pälvis Võru linna aasta õpetaja 2021 tunnustuse! Palju õnne
Võrumaa Arenduskeskus tunnustas maakonna haridustöötajaid